• Birkehøjvej 8, 9530 Støvring
  • 99 88 80 10

Øster Hornum Børneunivers

Billedet på sidehoved

Et godt sted at være og et godt sted at lære    

Billedet på sidehoved
image

1. skoledag

0.a

Nyhed billede

Billeder fra vores univers

  • 20-09-2018
    10:15-11:00
    Klasse-koordination og kvalificering: Team3 · 3A
    1
  • 20-09-2018
    11:00-11:45
    Klasse-koordination og kvalificering: Team0 · 0A
    1
  • 20-09-2018
    12:00-14:00
    Stjernegruppen, stuekoordinering og kvalificering · 0A
    1
  • 20-09-2018
    12:25-13:55
    Mini-kor · 1A · 2A · 0A
    1
  • 20-09-2018
    13:55-14:35
    Klasse-koordination og kvalificering: Team6 · 6A
    1
  • 20-09-2018
    14:45-15:45
    Skolekoordinering og kvalificering ·
    1
  • 20-09-2018
    17:00-18:15
    Forældremøde, Rummet · ASTRONAUT · RAKETETTER
    1
  • 21-09-2018
    08:15-11:15
    Kontraktholdermøde ·
    1
  • 21-09-2018
    10:15-11:00
    Klasse-koordination og kvalificering: Team5 · 5A
    1
  • 21-09-2018
    13:00-14:00
    Koordinering og kvalificering af særlige indsatser ·
    1
  • 21-09-2018
    14:00-14:45
    Arbejdsmiljømøde ·
    1
  • 23-09-2018
    6. kl. på Bornholm · 6A
    1
  • 24-09-2018
    6. kl. på Bornholm · 6A
    1
  • 24-09-2018
    10:00-12:00
    Skole-/fritidspædagogerne: koordinering og kvalificering ·
    1
  • 24-09-2018
    12:00-14:00
    Rummet, stuekoordinering og kvalificering · ASTRONAUT · RAKETETTER
    1
  • 24-09-2018
    17:00-17:30
    Forældremøde, Planetgruppen ·
    1
  • 25-09-2018
    6. kl. på Bornholm · 6A
    1
  • 25-09-2018
    08:00-10:00
    TR-møde, Suldrup ·
    1
  • 25-09-2018
    10:15-11:00
    Klasse-koordination og kvalificering: Team2 · 2A
    1
  • 25-09-2018
    11:00-11:45
    Klasse-koordination og kvalificering: Team1 · 1A
    1
  • 25-09-2018
    12:00-14:00
    Planetgruppen, stuekoordinering og kvalificering · PLANETERNE
    1
  • 25-09-2018
    15:30-17:00
    Forældremøde 2. klasse · 2A
    1
  • 26-09-2018
    6. kl. på Bornholm · 6A
    1
  • 26-09-2018
    07:55-08:15
    Morgensamling ·
    1
  • 26-09-2018
    08:15-09:00
    Klasse-koordination og kvalificering: Team4 · 4A
    1
  • 27-09-2018
    6. kl. på Bornholm · 6A
    1
  • 27-09-2018
    10:15-11:00
    Klasse-koordination og kvalificering: Team3 · 3A
    1
  • 27-09-2018
    11:00-11:45
    Klasse-koordination og kvalificering: Team0 · 0A
    1
  • 27-09-2018
    12:00-14:00
    Stjernegruppen, stuekoordinering og kvalificering · 0A
    1
  • 27-09-2018
    12:25-13:55
    Mini-kor · 1A · 2A · 0A
    1
  • 27-09-2018
    13:55-14:35
    Klasse-koordination og kvalificering: Team6 · 6A
    1
  • 27-09-2018
    14:45-15:45
    Skolekoordinering og kvalificering ·
    1